|
Productdetails:
|
| Productnaam: | Het hydraulische Element van de Oliefilter | Merk: | Benit |
|---|---|---|---|
| diensten: | Aftersales -services beschikbaar | ||
| Markeren: | Hydraulisch oliefilterelement 74334,W2000 freesmachine oliefilter,W210 hydraulisch filter met garantie |
||
| Productnaam | Hydraulisch oliefilterelement 74334 |
|---|---|
| Brandnaam | Benit |
| Dienstverlening | Naverkoopdiensten |
| Filtratie-efficiëntie | 10 μm absoluut |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 25 bar |
| Indeling van de instortingsdruk | ≥ 5 bar |
| Nomenclatuur voor barstdruk | ≥ 50 bar |
| Deelnaam | Hydraulisch oliefilterelement 74334 |
| Machines | Freesmachine |
| MOQ | 1 stuks |
| Positie | Spareonderdelen |
| Gewicht | 0.4 kg/pcs |
Contactpersoon: yulia
Tel.: +8618262088028