|
Productdetails:
|
| Productnaam: | Hydraulische oliefilteronderhoudskit | Merk: | Benit |
|---|---|---|---|
| diensten: | Aftersales -services beschikbaar | ||
| Markeren: | Hydraulische oliefilterkit WX3156616,Freesmachine onderhoudskit W210,W210 hydraulische filter vervanging |
||
| Productnaam | Onderhoudspakket voor hydraulische oliefilters WX3156616 |
|---|---|
| Brandnaam | Benit |
| Dienstverlening | Naverkoopdiensten |
Hoogwaardige onderhoudsinstallatie voor hydraulische oliefilters (deel nr. WX3156616) voor freesmachine W210
DeOnderhoudspakket voor hydraulische oliefiltersDeze precisiekuratie (deel nr.WX3156616) levert alle benodigde onderdelen voor het onderhoud van professionele hydraulische systemen, waardoor optimale filtratieprestaties worden gewaarborgd en gevoelige hydraulische onderdelen worden beschermd tegen besmetting.
| Deelnaam | Onderhoudspakket voor hydraulische oliefilters WX3156616 |
|---|---|
| Machines | Freesmachine |
| MOQ | 1 stuks |
| Positie | Spareonderdelen |
| Gewicht | 15 kg/pcs |
| Filtratie-efficiëntie | 10 μm absoluut |
| Maximale werkdruk | 25 bar |
| Nomenclatuur voor barstdruk | ≥ 50 bar |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +100°C |
Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd. is gespecialiseerd in de productie en verkoop van onderdelen voor asfalt, freesmachines en wegrollers.en technische diensten.
Contactpersoon: yulia
Tel.: +8618262088028